Na początek porażka z beniaminkiem

260518_IMI_IMG_8979

Gwardia Koszalin od porażki 1:2 z beniaminkiem trzeciej ligi – Radunią Stężyca rozpoczęła zmagania w sezonie 2018/2019. Jedynego gola dla zespołu Tadeusza Żakiety zdobył Michał Szubert.

Koszalinianie w 27 minucie po trafieniu wspomnianego Szuberta wyszli na prowadzenie. Końcówka pierwszej połowy należała do gospodarzy, którzy po golu Tomasza Bejuka w 45 minucie doprowadzili do wyrównania.

Po zmianie stron jedyny gol padł w 79 minucie z rzutu karnego wynik ustalił Krzysztof Iwanowski. Gwardia przegrała na inaugurację trzeciej ligi 1:2 z Radunią Stężyca.