Gwardia wygrywa na wyjeździe

271018_IMI_IMG_6531

Gwardia Koszalin po emocjonującym spotkaniu pokonała na wyjeździe Wierzycę Pelplin 3:2. Koszalinianie dzięki wygranej oddalili się od strefy spadkowej.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla Gwardii Koszalin, która już od drugiej minuty przegrywała z Wierzycą. Koszalinianie dążyli do wyrównania i już w 17 minucie do remisu doprowadził Michał Szubert. Niedługo później, bo już w 31 minucie Dominik Drzewiecki wyprowadził koszalinian na prowadzenie 2:1. Dla napastnika Gwardii była to piąta bramka w trwającym sezonie trzeciej ligi. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do remisu 2:2.

Po zmianie stron kibice zobaczyli jeszcze jedną bramkę. Ponowie Gwardia wyszła na prowadzenie, a bramkę na wagę trzech punktów w 65 minucie zdobył Krystian Przyborowski.

Kolejny mecz Gwardia zagra 11 listopada przed własną publicznością ze Świtem Skolwin. Początek spotkania o godzinie 14:00.