Sukcesy KTS Koszalinianin

Udany weekend zanotowali zawodnicy KTS Koszalinianin Koszalin. W VI Grand Prix Polski weteranów udział wziął Władysław Zbylut. Imprezę rozegrano w Łomży z udziałem ponad 160 uczestników.

Koszalinianin w pojedynkach grupowych pokonuje po 3:1 Marka Pyzika (Bilcza) i Piotra Szantyra (Gdańsk) oraz 3:0 Zbigniewa Ostrowskiego (Pienięta). Wygrane te gwarantują W. Zbylutowi awans do Turnieju Głównego z pierwszego miejsca do Turnieju Głównego, w którym zawodnik KTS-u miejsce w przedziale 9-12.


W sobotę 9 lutego rozegrano kolejną rundę spotkań o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego. KTS I Koszalinianin pokonał 6:4 MSZS Świdwin oraz 8:2 II Visonex LUKS TOP Wierzbięcin. Koszalinianie wystąpili w składzie Katarzyna Grzegorczuk, Mariusz Ryłów oraz Sebastian Rosołowski.

KTS zajmuje po tej kolejce drugie miejsce w tabeli ligowej- mówi Pzezes KTS Koszalinianin Mariusz Matejek- i ma tyle samo punktów co lider UKS II Champion Police. Do końca rozgrywek zostały 3 kolejki i koszalińska drużyna jest krok od awansu do II ligi.