Ostatni mecz u siebie w sezonie

Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 6 kwietnia zagrają ostatni mecz przed własną publicznością w sezonie 2018/2019. Rywalem koszalinian będzie najsłabszy zespół I ligi – Sambor Tczew.

Koszalinianie w ostatnich tygodniach pokonali 36:26 Juranda Ciechanów, 7:6 w rzutach karnych (po 60 minutach był remis 24:24) Warmię Energa Olsztyn oraz przegrali 26:27 z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna. W 18 spotkaniach Gwardia wywalczyła 26 punktów i zajmuje obecnie szóstą pozycję w tabeli pierwszej ligi.

Sambor Tczew jeszcze w bieżącym sezonie w regulaminowych 60 minutach nie odniósł zwycięstwa (raz wygrał po karnych). W ostatnich tygodniach zespół z Tczewa przegrał 23:30 z Warmią Energa Olsztyn, 21:28 z Sokołem Porcelama Lubiana Kościerzyna oraz 27:39 ze Stalą Gorzów. W 17 spotkaniach Sambor wywalczył 2 punkty i zajmuje ostatnie jedenaste miejsce w rozgrywkach.

Spotkanie zaplanowano na sobotę 6 kwietnia początek o godzinie 17:00 w hali Gwardia przy ul. Fałata 34 w Koszalinie.