Bałtyk gromi, Gwardii rywal nie przyjechał

W środę 21 sierpnia juniorzy Bałtyku Koszalin odnieśli drugie zwycięstwo w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. W Kołobrzegu miejscowa Kotwica przegrała z koszalińskim zespołem, aż 1:9. Tego samego dnia juniorzy Gwardii Koszalin, mieli rozegrać swoje pierwsze spotkanie w sezonie. Niestety Mewa Resko z niewiadomych przyczyn nie pojawiła się na stadionie, przy ul. Fałata 34 w Koszalinie.

Bałtyk Koszalin strzelanie rozpoczął od 7 minuty, gdy piłkę do siatki skierował Marcel Pietrykowski. W pierwszej połowie bramkę zdobył, również Krzysztof Pawłowski, a tuż przed przerwą Pietrykowski, po traz drugi wpisał się na listę strzelców. Kolejne bramki padały w drugiej połowie w kolejności: Pawłowski, Macel Machinski, Pawłowski, gol dla Kotwicy, Krystian Ryfa, Dawid Dopierała, a strzelanie zakończył Łukasz Kramarz.

Dodajmy, że w drużynie Bałtyku zadebiutował Dawid Dopierała, pozyskany w dniu dzisiejszym z Arki Gdynia. Dopierała przywitał się z Bałtykiem bramką na 8:1.

W trzeciej kolejce dojdzie do derbów Koszalina w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. Na stadionie przy ul. Stawisińskiego Bałtyk zmierzy się z Gwardią. Początek o godzinie 17:00