Zagłębie Lubin – PR Koszalin 23:21 (11:10)

Piłka Ręczna Koszalin przegrywa kolejne spotkanie. W meczu czwartej kolejki koszalinianki przegrały 21:23 z Zagłębiem Lubin.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla koszalinianek, które po bramkach Dominiki Han i Iulii Andriichuk prowadziły 2:0. Następnie gospodynie doprowadziły do remisu 2:2. W 11 minucie ponownie akademiczki miały dwubramkowe prowadzenie 4:2. Niedługo później podopieczne Anity Unijat wyszły na czterobramkowe prowadzenie 10:6. W końcówce pierwszej połowy Zagłębie zdołało wyjść na prowadzenie 11:10.

Po zmianie stron akademiczki rzuciły sześć bramek z rzędu, co dało prowadzenie 16:11. Wydawało się, że Koszalin zmierza po pierwsze zwycięstwo w sezonie. Niestety z każdą kolejną minutą zespół Bożeny Karkut zmniejszał straty. W 60 minucie Patricia Machado Matieli wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. Ostatecznie Piłka Ręczna Koszalin przegrała 21:23.

Po czterech meczach koszalinianki na swoim koncie mają zerowy dorobek punktowy. Kolejny mecz PR Koszalin zagra 19 października we własnej hali z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.