Polecamy: Polar Vantage M

Polar Vantage M to zaawansowany, multisportowy zegarek z GPS oraz całodobowym pomiarem tętna z nadgarstka Polar Precision Prime™. Został zaprojektowany z myślą o osobach, które marzą o ustanawianiu nowych rekordów. Ten lekki i niewielki towarzysz treningów zapewni Ci dane, których potrzebujesz, aby poprawić swoje wyniki.

Polar Vantage M analizuje, w jaki sposób sesje treningowe obciążają Twój organizm i jak wpływają na Twoją kondycję. Funkcja Training Load Pro™ monitoruje obciążenie układu krwionośnego, biorąc pod uwagę także Twoją subiektywną ocenę zmęczenia. Zegarek posiada funkcje pływackie, tryb multisportowy, przydany podczas startu w triathlonie, a także spersonalizowany Program Treningu Biegowego.

Ostatnio Polar Vantage M został wzbogacony o nowe, interesujące funkcje:

Nightly Recharge™ – wskaże, czy wystarczająco zregenerowałeś się podczas nocy, by rozpocząć kolejny trening,

Ćwiczenia oddechowe Serene™ – funkcja relaksacyjna, która pomoże Ci rozluźnić ciało i odprężyć umysł po ciężkim dniu,

Sleep Plus Stages™ – automatycznie zmierzy ilość i jakość snu oraz pokaże, ile trwała każda jego faza.

Zegarek jest bardzo lekki, waży jedynie 45 gram. Czas działania baterii wynosi do 30 godzin w trybie treningowym przy włączonym GPS i pomiarze tętna z nadgarstka lub do 5 dni w trybie zegarka, z włączonym całodobowym pomiarem tętna.

Polar Vantage M jest dostępny w 5 kolorach: czarnym, białym, zielonym, niebieskim i czarno-miedzianym – który wybierasz?

Cena: 1199 zł

www.polar.com