Basketball Talk-Show: Rozmowa z…Tra-Deon Hollins

Naszym rozmówcą będzie Tra-Deon Hollins,obecnie zawodnik drużyny Grand Rapids Drive, 24-letni Tra jest królem przechwytów,w NCAA występował w 3 drużynach.
Najwięcej pokazał w Omaha University gdzie przez 2 sezony notował statystyki na poziomie 13pkt,5zb,6,3ast i aż 3,7prz! Hollins jest w zespole Omaha liderem pod względem przechwytów z liczbą 234 w 64meczach

 

Naszym rozmówcą będzie Tra-Deon Hollins,obecnie zawodnik drużyny Grand Rapids Drive, 24-letni Tra jest królem przechwytów,w NCAA występował w 3 drużynach.
Najwięcej pokazał w Omaha University gdzie przez 2 sezony notował statystyki na poziomie 13pkt,5zb,6,3ast i aż 3,7prz! Hollins jest w zespole Omaha liderem pod względem przechwytów z liczbą 234 w 64meczach.

W Drafcie 2017roku nie został wybrany i 3lipca podpisał kontrakt z AZS-em Koszalin,niestety po kilku sparingach został zwolniony.

Hollins nie został w europie i wrócił do stanów,przez 2sezony grał w zespole Fort Wayne Mat Ants przez których został wybrany z #21 w drafcie,rozegrał tam 70spotkań. W drugim sezonie notował średnio 7,3pkt , 7,9ast i 2,4prz.

Pod koniec drugiego sezonu zasilił barwy Kanadyjskiego zespołu St.John’s Edge gdzie rozegrał 6spotkań.

Po krótkim epizodzie w Kanadzie wrócił do G-League i w tym sezonie reprezentuje barwy Grand Rap dla których w 25spotkaniach notuje średnio 5,5pkt 7,3ast i 2,4prz.

BTS – Jaka jest róznica pomiędzy NCAA,a Ligą Kanadyjską?

TraRóżnice między tymi ligami jest przede wszystkim w wzroście,szybkości i umiejętności zawodników, spacing też się różni,ponieważ wysocy gracze nie mogą stać w trumnie jak w College-u.

BTS – Chciałbyś zagrać w Europie?

TraNie myślę o grze w Europie.Szczerze staram się utrzymać moją rodzinę i będę grał tam gdzie będzie najlepsza okazja do tego.

BTS – Możesz nam wyjaśnić dlaczego AZS Koszalin Cię zwolnił? Jaki był powód?

Tra Codziennie robiłem swoją robotę i żyłem wynikami,zwolnili też innych Amerykanów więc myślę,że to był ruch biznesowy.

BTS – Jaki był najśmieszniejszy moment w twoim życiu?

TraByło ich za wiele,abym mógł zmieścić na palcach swoich dłoni.Mam bardzo dobre poczucie humoru (w mojej opinii) więc potrafię się śmiać ze wszystkiego.

BTS – Jak się czujesz grając w G-League? Jakie są pozytywne i negatywne cechy tej ligi?

TraCiesze się z gry w G-League,ponieważ liga znajduje się w Stanach i dostajesz zawsze szansę jeżeli prezentujesz się dobrze.Z Tych negatywnych cech na pewno zarobki,dostaniesz mniejsze pieniądze niż w Europie..póki jestem młody biorę co daje los i stawiam sobie wysoko poprzeczkę.

BTS – Kto jest twoim wzorem do naśladowania?

Tra – Wiele osób..Podziwiam tych,którzy żyją dobrze,codziennie wstają i walczą,więc jeżeli Jesteś taką osobą to jesteś jednym z moich wzorów do naśladowania.

BTS – Jakiej muzyki słuchasz?

Tra Głównie R&B i hip hop, ale jeżeli piosenka jest chwytliwa lub po prostu dobra to nie mam nic przeciwko, jeżeli jest to inny rodzaj muzyki.

BTS – Który zawodnik był najtrudniejszy do krycia przeciwko, któremu grałeś?

TraZależy tylko od poziomu rozgrywek, niektórzy zawodnicy wnoszą co innego do gry. W Szkole średniej był to Gayland Gullie lub Kyler Erickson, w College-u Josh Adams,a w G-League jest to Kobi Simmons.

BTS – Masz jakieś inne hobby?

TraPiszę poezję i oczyszczam głowę kiedy tego potrzebuje.

BTS – Co chciałbyś robić po zakończeniu kariery?

TraChciałbym być trenerem w College-u, który ukończyłem.

BTS – Jaki jest twój ulubiony cytat?

Tra – ,,Bend but don’t break”

English Version:

BTS – What is the differences between NCAA and Canada pro league?

TraThe difference between the two leagues are the size speed and skill of these guys in the g-league. And the spacing because of the 3 second rule the big men can’t just stand in the lane like college.

BTS – Do you want to play in europe?

TraWouldn’t mind Europe,honestly just tryna feed my family so where ever the best opportunity to do that is I’ll be.

BTS – Can you explain why AZS Koszalin fired you?

TraI just showed up to do my job every day and lived with the results they fired the other to Americans aswell so I’m thinking it was a business move.

BTS – What is funniest moment of your life?

Tra – To many to put my finger on one I have a good sense of humor (in my opinion) so I can get a good laugh out of anything.

BTS – How you enjoy playing in G-League? What is the positive and negative thinks in this league?

Tra I enjoy playing in the g because it’s in the states and gives some of the best opportunities if you stay the course and if you do well. Negatives would be not as much money as Europe .. but while I’m young I’ll take the doors it can open it’s called bet on yourself.

BTS – Who is your role model?

TraA lot of people.. I admire the ones that live right and get up every day and try so if that’s you. Your one of my role models.

BTS – What kind of music is your favorite?

TraRnb and hip hop mostly but if a song is catchy or is really good I’m not against it.

BTS – Who is the hardest player to guard have you ever play?

Tra Just depends on the level, some guys bring different stuff to the game. Highschool is day gayland gullie or kyler Erickson .. college josh Adams .. g league kobi Simmons.

BTS – Do you have other hobbies?

TraI write poetry and clean when I need to clear my head.

BTS – What do you like to do after finish your carrer?

Tra I want to coach at the college I went too

BTS – What is your favorite quotes?

Tra ,,Bend but don’t break”