Boks: Kozłowski z brązowy medalem MP U-23

W dniach 12-17 października w Grudziądzu odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-23. Koszalin reprezentowało dwóch zawodników Fight Club Koszalin Konrad Kozłowski 75kg i Blazej Trznadel 91kg


Kozłowski pierwszą walkę w turnieju stoczył z Adrianem Chodorem zawodnikiem Spartakusa Szczecin, która wygrał przez poddanie narożnika w drugiej rundzie, w walce ćwierćfinałowej zmierzył się z zawodnikiem RKS Łódź, którego pokonał pewnie na punkty 5-0. W walce półfinałowej przegrał po bardzo kontrowersyjnym werdykcie 2-3 z Adrianem Spozdzialem BKS skorpion Szczecin. W odczuciu widzów i trenerów Kozłowski dominował i miał przewagę. Sędziowie uznali wyższość przeciwnika niejednogłośnie na punkty mimo zdziwienia wszystkich obecnych na hali widzów.

Ostatecznie Kozłowski zdobył Brązowy Medal młodzieżowych mistrzostw Polski. Błażej Trznadel w pierwszej walce w turnieju trafił na późniejszego medalistę Mistrzostw Polski Jakuba Stepinskiego z Bombardiera Wrocław i przegrał jednogłośnie na punkty mimo ambitnej postawy w ringu.