Bokserska Gala w Koszalinie

Koszaliński Fight Club zorganizował pierwszą od lat Galę bokserską. Impreza stała na bardzo wysokim poziomie sportowym a walki odbywały się we wszystkich kategoriach wiekowych z jedną walką Międzynarodową pomiędzy Konradem Kozlowskim (Fight Club Koszalin) a Alborz Sabet (Mistrz Norwegii).

fot. Jacek Imiołek

Odbyły się 34 walki oficjalne oraz 22 walki sparingowe. We wszystkich walka szala zwycięstwa toczyła się do ostatnich sekund. Ze względu na pandemie organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali transmisje. Widzowie mieli okazje oglądać ją żywo na profilu FB Fight Clubu Koszalin. W barwach gospodarzy zaprezentowało się łącznie 27 zawodników i zawodniczek, w oficjalnych walkach 13. Bilans koszalińskich zawodników to 10 wygranych i 3 przegrane pojedynki. Koszalinianie mieli bardzo wymagających zawodników z całej Polskim i jak mówi nam Kamil Pawłowski (trener Fight Club Koszalin) „…taki bilans jest bardzo dobrym wynikiem i z optymizmem patrzymy na zbliżające się Mistrzostwa Polski Młodzików„.

Dalej zapytaliśmy Kamila o plany na przyszłość, oto co powiedział: „Była to pierwsza od lat taka impreza bokserska w naszym mieście, ale już teraz planujemy kolejne. Planujemy organizować coraz to większe wydarzenia sportowe jak tylko sytuacja na świecie się wróci do normalności żeby kibice mogli brać czynny udział w naszych Galach.”

Warto dodać, że zawodnicy Fight Club Koszalin zdominowali cały turniej zdobywając nagrody dla wyróżniających się zawodników:

Najlepsza walka– Konrad Kozlowski(Fight Club Koszalin) vs Alborz Sabet(Norwegia)

Najlepszy Technik– Szymon Zawodnik(Fight Club Koszalin)

Najlepsza Zawodniczka– Kinga Krówka(Sporty Walki Gostyń)

Najlepszy Zawodnik– Jakub Łukaszewski(Fight Club Koszalin)

Wyniki wszystkich walk opublikujemy niebawem.

Zdjęcia / fot. Jacek Imiołek