Żak Koszalin- Pogoń Basket Szczecin U15

Najlepszy komentator wśród trenerów musiał oddać swoje komentatorskie stanowisko albowiem czekał go trudny- zdawałoby się- bój z Pogonią. Dariusz Krajewski -bo o nim mowa- świetnie przygotował swoich podopiecznych do meczu i pokonał Pogoń 108:67

Chłopcy z Koszalina poważnie podeszli do zawodów i już w pierwszej kwarcie ustawili przebieg spotkania wygrywając ją 34:16. Ton w tej części meczu nadawali Kamieniarz, Burczak oraz Wojciechowski.

Kolejne dwie kwarty były już bardziej wyrównane, ale to chyba tylko dlatego, że trener Darek dał pograć wszystkim swoim zawodnikom. Ostateczny cios koszalinianie zadali w ostatniej kwarcie zwyciężając ją 27:14.

Koszalin reprezentowali: Tomicki Adrian (11pkt.), Kalik Jakub, Kurenda Maciej, Wiśniewski Łukasz (6), Kasprowiak Filip (6), Fil Marcel (17), Krajewski Igor (14), Kamieniarz Aleksander (19), Burczak Jakub (17), Wojciechowski Przemysław (10), Kowalewski Bartosz (8) oraz Łyda Jędrzej

W Pogoni wyróżnił się Pastusiak Stanisław zdobywca aż 37 punktów!!!