Juniorzy: Victoria z 0:3 do 4:3

Niemożliwe w piłce nożnej nie istnieje. Takiego określenia użył trener juniorów starszych sianowskiej Victorii – Krystian Mural, po meczu jego zespołu z Flotą Świnoujście. Victoria przegrywała już 0:3, ale ostatecznie wygrała 4:3

Kiedy w piętnastej minucie tego spotkania, goście mieli na koncie trzy strzelone bramki, trudno było przypuszczać, że gospodarze zakończą ten pojedynek rezultatem 4:3, na swoją korzyść! Bramki kolejno: Cezarego Pająka (24.), Alana Czyżewskiego (66. i 76.) oraz Patryka Polańskiego (71.) sprawiły, że niedziela była dla nas!

Juniorzy starsi Victorii: Mateusz Zochniak – Maciej Gorgoń, Arkadiusz Polański, Cezary Pająk, Filip Studziński, Jakub Góral (46. Patryk Polański), Marcel Chmielewski (72. Maciej Zochniak), Łukasz Walczak, Norbert Grzegorczyk, Alan Czyżewski (89. Jakub Kowalski) i Dawid Pawelec (90.+4. Marcel Kozanecki). W rezerwie pozostawali: Sebastian Leśnicki i Jakub Szpak.

Zadowolony z wyniku i drugiego z rzędu zwycięstwa, Krystian Mural napisał:

– Niemożliwe w piłce nożnej nie istnieje. (…) Podnieść się z 0:3 na 4:3, nie zawsze można, a my tego dokonaliśmy. Cieszę się, że moi zawodnicy nie załamali się, i z tak dobrym zespołem, jak Flota Świnoujście, potrafili się podnieść i odnieść zwycięstwo. Pochwała należy się wszystkim zawodnikom.

Tekst i zdjęcie drużyny juniorów starszych Victorii przed meczem z Flotą Świnoujście w Sianowie – Ryszard Wątroba