Żak Koszalin- Herkules Białogard U13

Nowy 2021 rok bardzo dobrze zaczął się dla koszykarzy Żaka Koszalin. Ostatnio pisaliśmy o zwycięstwie seniorów w Sopocie, U15 nad Kołobrzegiem, wczoraj najmłodsi koszykarze pokonali kolegów z Białogardu.

Miejscowi ustawili mecz w I kwarcie którą wygrali 24:3 co skutecznie odebrało ochotę do gry gościom. W II kwarcie żaczki zwiększyły przewagę do 30 punktów co pozwoliło trenerowi na większą rotacje, dzięki czemu każdy z chłopców zdobył punkty. Wśród gości nastąpiło zwarcie szeregów co przełożyło się na bardziej wyrównaną II połowę spotkania, która skończyła się wynikiem 36:28.

Koszaliński zespół reprezentowali: Kostrzewski Szymon (4), Rabka Michał (2), Kowalewski Maciej (2), Czapek Miłosz (5), Zawiślak Franciszek (2), Krajewski Filip (14), Malinowski Nikodem (6), Witkowski Norbert (11), Berliński Wincent (22), Imiołek Marcel (5), Wittbrodt Oliwier (4), Ostapko Kajetan (4)

Białogard grał w składzie: Tyrakowski Szymon (8), Piórkowski Hubert (4), Czajkowski Mateusz (6), Kutnik Eryk (4), Kowalik Szymon (2), Misiuda Konrad (1), Crallo Mateo (1), Oduchowicz Gracjan (4), Medziński Szymon (15), Stanczewski Filip oraz Troszczyński Marcel