II Liga : Hitowe starcie dla Żaka

W sobotę (6 marca) podopieczni Piotra Ignatowicza zmierzyli się z graczami Inowrocławia.

Początek spotkania był dość wyrównany, ponieważ obie drużyny dobrze się spisywały na parkiecie. Do przerwy mieliśmy wynik 46:46, lecz w drugiej połowie coraz lepiej spisywali się Marcin Zarzeczny i Jakub Dłoniak i to zdecydowanie przyniosło dobre efekty.

W drużynie gości dobrze spisywał się Karol Michałek i momentami był on nie do zatrzymania. W zespole koszalińskim najlepiej zagrał Konrad Koziorowicz, który zdobył w tym meczu 20 pkt i miał on bardzo kluczowe podania. Więcej od niego punktów miał tylko Jakub Dłoniak, który zakończył spotkanie z 23 punktami.

Żak ostatecznie to spotkanie wygrał 93:81, a Darrel Harris zaliczył double – double. Była to 17 wygrana z rzędu koszalińskiego zespołu.

Żak : Dłoniak 23 , Koziorowicz 20 , Harris 20 , Zarzeczny 12 , Pryć 6 , Lasota 6 , Szewczyk 4 , Naczlenis 2 , Czubak

Noteć : Michałek 19 , Filipiak 18 , Grzelak 8 , Majer 8 ,Stańczuk 8 , Marciniak 8 , Ziółkowski 7 ,Kretkowski 5