Polska – Andora. Przewidywane Składy Czy Kozłowski zagra od pierwszej minuty ?

W niedzielę (28 marca ) o godzinie 20:45 podopieczni nowego szkoleniowca Paulo Sousy zagrają teoretycznie z najsłabszą drużyną z grupy.

Biało czerwoni nieudanie rozpoczęli eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze, ponieważ niewiele brakowało, a byśmy przegrali z przeciętną reprezentacją Wegięr.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3 ale Paulo Sousa wie , że w następnym meczu trzeba dokonać kilku korekt.

Węgry - Polska 3:3. Szalony mecz, cenny punkt i totalna dezorientacja
zdj. Lączy nas Piłka

1/5 Bramkarz : Wojciech Szczęsny

Mimo że nie może zaliczyć meczu z Węgrami do udanych, to Paulo Sousa zapowiedział na konferencji , że pierwszym bramkarzem wciąż będzie gracz Juventusu.

2/5 Obrońcy : Kamil Glik, Paweł Dawidowicz ,Michał Helik

Po nieudanym występie Jana Bednarka i Arkadiusza Recy zmusiło trenera do roszad na środku obrony . Pewniakiem wydaje się Kamil Glik, a obok niego powinniśmy zobaczyć Michała Helika i Pawła Dawidowicza . Dla obu panów będzie to dopiero drugi mecz w narodowych barwach.

3/5 Pomocnicy : Maciej Rybus ,  Kamil Jóźwiak , Grzegorz Krychowiak , Rafał Augustyniak

Prawdopodobnie Kacper Kozłowski nie wybiegnie od pierwszej minuty , ponieważ konkurencja na środku pola oraz na skrzydle jest ogromna . Portugalski Szkoleniowiec zapowiedział , że będą zmiany przede wszystkim na wahadle, ale także trzeba się spodziewać zmian w środku pola.

Za Arkadiusza Rece wybiegnie Maciej Rybus, a po drugiej stronie za Bartosza Bereszyńskiego będzie biegać Kamil Jóźwiak , który był najlepszym zawodnikiem w meczu z Węgrami. Jakub Moder nie przekonał do siebie portugalskiego szkoleniowca i zamiast niego powinien wystąpić Rafał Augustyniak — kluczowy pomocnik Urała Jekaterynburg. Liczymy na to ,że w drugiej połowie Paulo Sousa skusi się na młodego wychowanka Bałtyku Koszalin.

 4/5  Ofensywny pomocnik : Piotr Zieliński

Raczej nie ma wątpliwości ,że w następnym meczu powinniśmy zobaczyć świetnego Piotra Zielińskiego , który z meczu na mecz udowadnia , że po Robercie Lewandowskim jest naszym najlepszym zawodnikiem.

5/5  Napastnicy: Krzysztof Piątek , Robert Lewandowski 

Robert Lewandowski jednak wystąpi w meczu z Andorą i nie otrzyma odpoczynku, by przygotować się na mecz z Anglią , ponieważ trener uważa ,że brak Lewandowskiego mógłby osłabić zespół , ponieważ sam Paulo Sousa nie widzi innej możliwości niż pewne trzy punkty. Partnerem ma być Krzysztof Piątek , który jednak ostatnio prezentuje się troszkę lepiej niż nowy napastnik Olympique Marsylia .