Inauguracyjna wystawa na 75-lecie Gwardii Koszalin

źródło zdj : Gwardia Koszalin fb

We wtorek (5 maja) odbyła się oficjalna inauguracyjna wystawa z okazji 75-lecia Gwardii Koszalin.

Ta wystawa pokazuje 75 lat historii Gwardii Koszalin. Pamiątki zostały zebrane przez kibiców naszego klubu, to ich wielka praca, którą włożyli przez kilka tygodni. Dotarli do wielu osób, które przekazały cenne pamiątki na wystawę – mówi prezes Gwardii Koszalin, Jarosław Burzak.

Swój głos zabrał również zastępca prezydenta Koszalina – Przemysław Krzyżanowski :

75 lat Gwardii Koszalin to historia nie tylko klubu piłkarskiego, ale również wielu innych sekcji, które w tym klubie funkcjonują. To zaszczyt i chluba dla naszego miasta. W tym miejscu chciałbym chociażby wspomnieć o Marianie Tałaju, olimpijczyku, który reprezentował nasze miasto i zdobył medal olimpijski. Cieszę się, że na tej wyjątkowej wystawie również znalazło się dla Niego miejsce .

W zorganizowaniu wystawy brało udział około 50 osób. Gdyby nie Pan Jan Stasiuk, wiele rzeczy nie pojawiłoby się na tej wystawie. Serdecznie dziękujemy również Klubowi Osiedlowemu Bałtyk oraz prezesowi Jarosławowi Burzakowi – tak skomentował to organizator wystawy Maciej Gołębiowski.

Wystawę można oglądać od 4 maja do 1 czerwca, w dni powszechne od godz. 16:00 do godz. 19:00 w osiedlowym klubie Bałtyk przy ul. Spokojnej 48 w Koszalinie.

Zachęcamy do odwiedzania wyjątkowej wystawy. Natomiast jeżeli nie możecie pojawić się na wystawie — to w sobotę 8 maja na naszej stronie pojawi się galeria z wystawy.