III liga: Niezbyt ciekawa sytuacja Gwardii

Z każdą kolejną porażką komplikuje się sytuacja w trzeciej lidze piłkarzy Gwardii Koszalin. Podopieczni Łukasza Drożdżala przegrali 1:2 z Flotą Świnoujście.

W pierwszej połowie oba zespoły nie zdołały zdobyć bramki. Pierwsze trafienie w meczu miało miejsce w 49 minucie, gdy bramkę zdobył Łukasz Kopeć. Koszalinianie odpowiedzieli w 57 minucie za sprawą Cezarego Bać. Niestety dziesięć minut później Paweł Iskra dał zwycięstwo Flocie Świnoujście.

Z każdą kolejnym tygodniem, coraz bardziej realny jest scenariusz, że z trzecią ligą zamiast siedmiu pożegna się, aż dziewięć drużyn, a wśród nich koszalinianie. Gwardia obecnie zajmuje siedemnaste miejsce i jej strata do bezpiecznej trzynastej drużyny wynosi sześć punktów. Do końca sezonu pozostało siedem kolejek.