4 Gala Biegaczy RUNking 2021

Już  11 grudnia 2021 – Sianów stanie się stolicą regionalnych biegów. To tam odbędzie się organizowana przez RUNking – już CZWARTA Gala Biegaczy Runking 2021, która tym razem odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach.

Po raz pierwszy biegacze zagoszczą w sianowskim kinie „Zorza”, gdzie odbędzie się „pierwsze z dań”, a więc występy artystyczne, a także wręczenie najlepszym dziesiątką wyróżnień za miniony IV sezon RUNkingu. Tegorocznymi triumfatorami są Kostiantyn Pyshniak i Olga Zatoń. Występy artystyczne? Szczegóły podamy niebawem :).
–  Ponownie zapraszamy wszystkich biegaczy, ale także fanów biegaczy. Chcemy, aby ponownie ta impreza stała się świętem wszystkich ludzi związanych z biegami. – mówi jeden z organizatorów Artur Rutkowski.

Druga część wydarzenia odbędzie się w sali Domu Gościnnego Rutikal będzie to tzw. after party.

Wejściówki na After Party są płatne i wynoszą 230 zł od pary lub 120 zł od osoby. Ponadto triumfatorzy z RUNkingu mają miejsce na imprezę za DARMO mowa tutaj o Kostiantyn Pyshniak i Olga Zatoń (zniżka nie obejmuje osób towarzyszących). Natomiast osoby z miejsc 2-10 mają zniżkę 50% (zniżka nie obejmuje osób towarzyszących).

Pełna klasyfikacja RUNkingu dostępna runking.info/aktualna-klasyfikacja/
Zapisy na AFTER PARTY – zrzutka.pl/73xjvy
Więcej informacji na temat Gali https://www.facebook.com/events/598983144881345/

IV Gala Biegaczy Runking.info 2021 odbędzie się 11 grudnia 2021 w Kino Zorza w Sianowie. Dziękujemy  Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów za udostępnienie obiektu… Obiecujemy, że Państwo nie pożałują tej decyzji.

Obecnie jak co roku szukamy sponsorów, którzy pomogą nam w sponsorowaniu nagród dla najlepszych zawodników IV sezonu Runking.info .

W zamian m.in. reklama na stronie internetowej RUNking.info fb. Sportowiec.info, a także podczas wydarzenia w kinie i późniejszym after party, które odbędązie  się w Dom Gościnny Rutikal.

Jak było na poprzednich Galach:

I GALA BIEGACZY 2018
II GALA BIEGACZY 2019
III NAGRADZANIE RUNking-u 2020


http://runking.info/i-gala-biegaczy/