Sianowska 5 – tuż, tuż

Już 27 listopada 2021 r. odbędzie się trzecia tegoroczna Sianowska 5. Zapraszamy do udziału w biegu na znanej biegaczom Koszalina i okolic trasie w miejscowości Kłos. Trasa jest jak na warunki leśne niezwykle równa. Wielu zawodników na tej trasie poprawiało swoje życiowe wyniki.

Zawody skierowane są do każdego biegacza. Nie ważne, jak szybko biegasz. Limit uczestników to obecnie 150 zawodników, każdy z uczestników otrzyma na mecie medal. Wpisowe to zaledwie 10 zł

Ponadto chcemy, aby był to dzień integracji. Po zawodach planujemy zrobić wspólne ognisko, aby jeszcze bardziej zbliżyć do siebie biegaczy. Wierzymy, że ta formuła się spodoba biegaczom i jeszcze nie jeden raz będziemy wspólnie się bawić na Sianowskiej 5. – mówią organizatorzy.

Przewidziane są nagrody dla podium kobiet i panów. NOWOŚĆ! Nagrodzeni zostaną, również najszybsi mieszkańcy  g.Sianów i trzy najszybsze mieszkanki g. Sianów.

Dla nieco szybszych biegaczy mamy informację, że zawody będą zaliczane do znanego w regionie rankingu biegaczy RUNking, który jest prowadzony przez Sportowiec.info, a aktualna klasyfikacja znajduje się na Runking.info.

Zapisy – http://runking.info/sianowska-5-zapisy/