ZAPRASZAMY NA TURNIEJ KLUBY PIŁKI NOŻNEJ KOBIET

UKS „Victoria” SP 2 Sianów ma przyjemność zaprosić Kluby Piłki Nożnej Kobiet na XXIV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchary MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO i POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ, który odbędzie się w 13.08.2022 r. w Sianowie ( 15 km od Morza Bałtyckiego i 7 km od Koszalina) na Stadionie Miejskim przy ul. Strzeleckiej 11.


Turniej odbędzie się w kategoriach wiekowych: OPEN, MŁODZICZKI i ORLICZKI. Ilość zespołów ograniczona do 8-10 na kategorię. . Decyduje kolejność zgłoszeń. Mecze będą rozgrywane na 1/2 boiska, 6+1 i będą fajną formą przygotowań klubów do rozgrywek ligowych. Zespoły przyjeżdżają na swój koszt i ponoszą koszty ew. noclegów . Zapewniamy pomoc w znalezieniu noclegów i wyżywienia. Kluby zainteresowane udziałem w naszym turnieju ze względów logistycznych proszone są o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału.

  • e-mail: jędrzejbielecki@wp.pl
  • tel. :Jędrzej Bielecki 508185514, Klaudia Majerczak 797958356 i Joanna Sikorska 500795171

Dla zespołów, zawodniczek, trenerów jak co roku przewidujemy ciekawe nagrody, sprzęt sportowy, puchary, statuetki i medale . Dodatkowo dla zwycięskich zespołów przewidujemy nagrody specjalne.

Nie zabraknie też ciepłego posiłku i napojów dla wszystkich ekip.

Głównymi sponsorami turnieju oprócz Gminy i Miasta Sianów są :

  • Urząd Marszałkowski w Szczecinie
  • Polski Związek Piłki Nożnej
  • Nadleśnictwo Karnieszewice

W latach ubiegłych w naszych turniejach grały zawodniczki, które obecnie występują w reprezentacjach Polski różnych kategorii wiekowych oraz klubach ekstraligi .


Serdecznie zapraszamy.

PREZES
UKS „VICTORIA” SP 2 SIANÓW
Jędrzej Bielecki

„Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Sianów”