Prezentacja Młynów Stoisław Koszalin

Spotkajmy się w FORUM! Czas na prezentację Młynów Stoisław Koszalin.

Nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet zbliża się wielkimi krokami. 3 września o godzinie 12:00 w Centrum Handlowym Forum odbędzie się oficjalna prezentacja Młynów Stoisław Koszalin.

Przypomnijmy, że inauguracja rozgrywek zaplanowana została na 10 września. Tego dnia o godzinie 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej drużyna prowadzona przez Jarosława Knopika podejmie Galychanke Lwów, czyli Mistrzynie Ukrainy, które ze względu na wojnę za naszą wschodnią granicą, w najbliższym sezonie rywalizować będą w PGNiG Superlidze Kobiet.

Na tydzień przed inauguracją sezonu, czyli 3 września, zaplanowana została oficjalna prezentacja drużyny. – Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na to wydarzenie. Mamy także nadzieję, że dzięki organizacji prezentacji w Centrum Handlowym Forum, zachęcimy klientów galerii do wspierania naszej drużyny w nowym sezonie – mówi Roman Granosik, prezes zarządu Piłka Ręczna Koszalin.

Prezentacja rozpocznie się o godzinie 12:00. Podczas wydarzenia odbędą się m.in. konkursy dla publiczności, jak również zaprezentowane zostaną koszulki meczowe, w których koszalińska drużyna rywalizować będzie w nowym sezonie ligowym. Po prezentacji zespołu, wszystkie zawodniczki, sztab szkoleniowy oraz władze klubu będą do dyspozycji kibiców.

– Po wielotygodniowych przygotowaniach, pozostało już naprawdę mało czasu do rozpoczęcia rozgrywek. Prezentacja drużyny jest świetną okazją do poczucia tzw. ligowego klimatu. Jest to także dobra okazja do rozmów z kibicami, na których wsparcie liczymy podczas nadchodzącego sezonu PGNiG Superligi Kobiet – mówi Hanna Rycharska, kapitan Młynów Stoisław Koszalin.

Władze klubu nie ukrywają, że w trakcie rozgrywek odbywać ma się więcej spotkań, podczas których kibice będą mieli okazję do rozmów z drużyną. – Chcemy tworzyć jedność z naszymi kibicami. Planujemy wiele działań mających na celu integrację środowiska piłki ręcznej. Cieszymy się także na współpracę z Forum Koszalin, największą galerią w naszym regionie. Liczę, że nasze wspólne działania przyniosą wiele korzyści – podkreśla Roman Granosik.