Poznajmy sie- Julia Woźniak

Julia to wychowanka koszalińskiej Gwardii. Dziewczyna od najmłodszych lat zainteresowana piłką nożną i od pierwszych treningów wyjątkowa. „Kręciła” rówieśników jak kołowrotkiem. Teraz stała reprezentantka Polski, strażniczka bramki. Niedawno zaliczyła telewizyjny debiut (90 minut z czystym kontem) w kobiecej ekstraklasie. Reprezentuje barwy Medyka Konin. My zadaliśmy jej pytania:

1. sportowe plany na najblizsze miesiace 2.najwiekszy sportowy sukces 3.marzenia sportowe 4.twoj sportowy wzor 5.ile czasu tygodniowo zajmuje Ci trening 6.sport dziecinstwa

1.Najwiekszy cel jaki mam do zrealizowania w najbliższym czasie to aby wygrać turniej Elite Round z Reprezentacją Narodową u17

2. Jest ich dużo ale na wyróżnienie napewno zasługuje 4 miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieżowej z kadrą województwa Zachodniopomorskiego oraz zagranie meczu międzynarodowego z reprezentacją Polski

3. Chyba jednym z największych marzeń każdego piłkarza jest zagranie meczu z Reprezentacją A. Dodatkowo bardzo chciałabym obronić karnego w ekstralidze oraz zdobyć Mistrzostwo Polski

4. Kiedyś uwielbiałam oglądać interwencję Ikera Casillasa, Manuela Neuera oraz Davida de Gei. Teraz nie mam wybranych wzorców

5. Trenuje od poniedziałku do piątku 90 minut na boisku. Dodatkowo 2-3 razy w tygodniu chodzę na siłownię

6. Od samego początku interesowałam się piłką nożną, natomiast od 1 do 3 klasy podstawówki uczęszczałam na zajęcia szachowe organizowane w szkole