Sukcesy KSKK U13

Duży sukces odniosły koszykarki KSKK Koszalin. Zespół prowadzony przez trenera Przemysława Pacynko w ćwierćfinałowym turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski kategorii U-13 w Gorzowie Wielkopolskim wywalczył drugie miejsce i awansował do fazy półfinałowej.

W pierwszym meczu koszalińskie koszykarki wysoko pokonały zespół Bogdanka AZS UMCS Lublin 117:21. W drugim meczu przegrały po dogrywce z ŻKK Olimpią Wodzisław Śląski 81:74.

W decydującym o awansie trzecim meczu dziewczyny pokonały gospodynie turnieju ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 83:71 tym samym zajmując drugie miejsce w grupie i wywalczając awans do półfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-13 w Koszykówce Kobiet.