Półfinały U13- dzień 2

W drugim dniu półfinałów w koszykówce kobiet U13 spotkały się:

W pierwszym meczu gospodynie KSKK Koszalin podejmował MKS MOS Deichmann Wrocław. Dziewczyny z Wrocławia od początku narzuciły swoją grę. Rozbijały obronę „na całym” szybkimi kontrami i wypracowały sobie przewagę…której nie oddały do końca.

Porażka KSKK mocno komplikuje im możliwości awansu, ale piłka w grze. W niedziele 07.05 muszą pokonać rówieśniczki ze Swarzędza- przypominamy, że jedyną porażkę Liderek w tym sezonie zafundowała im właśnie ekipa z Koszalina. Zapraszamy na hale Gwardii o godzinie 12.30…KIBICUJEMY i WSPIERAMY !!!

W drugim meczu Lider Swarzędz podobnie jak wrocławianki od początku do końca prowadził i wygrał 78:70. W ostatniej kwarcie dzięki szalonej obronie oraz determinacji panny z Kolbud zniwelowały przewage do jednocyfrowej wygrywając kwartę 9 puntkami. Po raz kolejny Hanna Mróz i Laura Chmielewska prowadziły Lidera do wygranej.