Gala Biegaczy: Już po raz szósty!

Uwaga! Wejściówki do nabycia tylko do
25 LISTOPADA 2023

Wejściówki na After Party dostępne są pod linkiem: https://zrzutka.pl/73xjvy.

Do końca zapisów na
after party VI GALA BIEGACZY

Do wydarzenia pozostało:Mamy zaszczyt ogłosić, że już 9 grudnia 2023 roku odbędzie się jedyna na Pomorzu Środkowym Gala Biegaczy RUNking 2023, która zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie o wyjątkowej oprawie.

Nasz cel to integracja społeczności biegaczy z Koszalina i okolic. Gala Biegaczy RUNking to spotkanie wszystkich pasjonatów biegania, niezależnie od poziomu umiejętności, doświadczenia czy celów sportowych. Naszym pragnieniem jest, aby to wydarzenie stało się punktem zjazdu dla wszystkich miłośników biegania oraz sympatyków biegaczy. Mówiąc krótko, Gala Biegaczy RUNking to impreza otwarta dla każdego.

Chcemy, aby nasza inicjatywa ponownie zyskała wyjątkowe miejsce na biegowej mapie Polski. Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna Gala odbędzie się w malowniczym sianowskim Domu Gościnnym Rutikal. Gala przyciągnie nie tylko biegaczy, lecz także ich oddanych kibiców.

Program VI Gala Biegaczy RUNking 2023
19:00 Występ Amelia Zoruk-Głowacka
19:10 nagrodzenie Sianowska 5
19:20 nagrodzenie najlepszych dziesiątek Runkingu
19:40 Quiz przygotowany przez Koszalińskie Centrum Stopy – z nagrodami
20:00 rozpoczęcie After party (zabawy z Dj)
21:00 występ niespodzianka
22:00 konkurs dla uczestników z nagrodami
Koniec nad ranem

Całe wydarzenie stanowi kulminacyjny moment szóstego sezonu rocznej klasyfikacji RUNking oraz podsumowania drugiego sezonu SIANRUN Tour , co oznacza, że podczas Gali nagrodzimy:

  • 10 najlepszych kobiet z rocznej klasyfikacji RUNking
  • 10 najlepszych mężczyzn z rocznej klasyfikacji RUNking
  • 3 najlepszych biegaczy SIANRUN (4 biegi Sianowska 5)
  • 3 najlepsze biegaczki SIANRUN (4 biegi Sianowska 5)
  • 3 najlepsze mieszkanki gminy Sianów z klasyfikacji SIANRUN
  • 3 najlepszych mieszkańców gminy Sianów z klasyfikacji SIANRUN

Do końca sezonu RUNking oraz SIANRUN Tour pozostał już tylko jeden bieg

Po nagrodzeniu najlepszych zawodników po raz pierwszy odbędzie się Quiz przeprowadzony przez Koszalińskie Centrum Stopy – zespół doświadczonych podologów 

Kolejnym punktem programu będzie AFTER Party, na którym uczestnicy będą mieli okazję delektować się przysmakami przygotowanymi przez kucharzy sianowskiego Rutikal.

Podczas after party każdy z uczestników ma okazję wygrać ciekawe nagrody m.in. vouchery na zawody biegowe, wejściówki na siłownię, vouchery do dietetyków, vouchery na dobre jedzenie i nie tylko.

Zapewniamy, że nie zabraknie potraw zarówno dla miłośników mięsa, jak i dla wegetarian. Następnie parkietem zapanuje DJ Maciek, który nie tylko zaserwuje niesamowite dźwięki, lecz także przygotuje dla Państwa wiele atrakcji i zabaw.

Zabawy prowadzone przez DJa, wyborna kuchnia, doskonała muzyka i energia biegaczy z Koszalina i okolic – to wszystko czeka na Państwa podczas tej wyjątkowej Gali.

Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnych biegaczy do udziału. Nasze wcześniejsze Gali odznaczały się znakomitą zabawą, co dowodzi, że warto było stworzyć to wydarzenie. Mamy nadzieję, że także na VI Gali Biegaczy będziecie się świetnie bawić.

Po raz trzeci z rzędu będziemy gościć Państwa w prestiżowej Sali Rutikal.

INFORMACJA DOTYCZĄCA BILETÓW: Bilety na Galę nie będą wysyłane pocztą. Lista uczestników będzie dostępna przy wejściu na Galę.

GALA ODBĘDZIE SIĘ, GDY zapisze się 70 uczestników.

W przypadku, gdy Gala nie zostanie zrealizowana, zobowiązujemy się do zwrotu wpłaconych kwot.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej Gali Biegaczy RUNking 2023, która zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie na biegowej mapie Polski. Niech to będzie wieczór pełen sportowej pasji, dobrej zabawy i niepowtarzalnych emocji.

Zobacz jak było na V Gali Biegaczy: