Dołącz do nas! Nabór trwa

Jesteś pasjonatem sportu? Nie wyobrażasz sobie życia bez niego i chciałbyś dzielić się swoją pasją z innymi ludźmi? W sportowiec.info czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy osób chętnych do pisania newsów, relacji z wydarzeń sportowych, a także przeprowadzania wywiadów.

Do naszego zespołu może dołączyć każdy, kto tylko chciałby spróbować swoich sił w dziennikarstwie sportowym, nie wymagamy doświadczenia!

To w sportowiec.info możesz postawić swoje pierwsze kroki. Nie będziemy Cię ograniczać – z nami będziesz mógł pisać o tym, co najbardziej Cię interesuje w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Posiadamy własną stronę internetową, na której będziemy publikować Twoje materiały, oraz profile w social mediach, które także będą do Twojej dyspozycji!

Co musisz zrobić, aby do nas dołączyć? To proste! Prosimy o przesłanie napisanego przez Ciebie artykułu lub felietonu na dowolny temat sportowy, którą chciałbyś zająć się w naszej redakcji . Na wstępie dodaj także parę słów o sobie i gotowe!

Prosimy o wysyłanie

zgłoszeń na adres:

artur@sportowiec.info

W zamian otrzymasz:
– akredytacje na mecze AZS-u Koszalin, Energa AZS Koszalin, piłkarska Gwardia Koszalin, Gwardia Koszalin – piłka ręczna, Bałtyk Koszalin oraz inne wydarzenia sportowe w Koszalinie
– Będziesz miał szansę poznania sportowców z bliska.