Wilki na start!

23167943_695218364021017_5964848099372010170_nBieg WILKA, Marsz  WILKA i  Bieg  WILCZKA – Sztafety  Rodzinne zostaną przeprowadzone w  ramach wydarzenia Piknik Zdrowo  i  Rodzinnie  z  Wilkami.


Bieg WILKA i Marsz WILKA jest startem indywidualnym. Startują osoby, które ukończyły 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana zgoda rodzica lub opiekuna prawnego według oświadczenia w Biurze Zawodów. Bieg należy do wyzwań terenowo-przełajowych. Chyba nie sądzicie, że Wilki biegają po utartych szlakach?

Bieg Wilczka jest biegiem rodzinnym. Startują dwuosobowe zespoły złożone z dziecka w wieku 0-12 lat oraz rodzica lub opiekuna prawnego. Zespół startuje wspólnie i razem musi ukończyć bieg. Można startować z wózkiem – postaramy się tak ułożyć trasę, aby była do pokonania dla każdego malucha i rodzica. Na mecie liczy się czas Dziecka!

Miejsce wydarzeniac zlokalizowane będzie na stadionie leśnym znajdującym się na Górze Chełmskiej w Koszalinie, a biegi poprowadzone będą szlakami pieszymi  w  jego  okolicy.

Aktywność Uczestników biorących udział w Biegach propagowana będzie w formie rekreacyjnej i prozdrowotnej. Rywalizacja podczas wydarzenia jest sprawą trzeciorzędną.

Biegi są bezpłatne, ale będziesz mógł się zrewanżować podczas odbioru pakietu startowego. O dobrowolny datek na rzecz rozwoju Akademii Sportowej Małego Mistrza poprosimy Cię w Biurze Zawodów. Młode Wilki liczą na Ciebie!

Biuro Zawodów czynne od godziny 10:00 do godziny 11:30.
Dla Wszystkich Uczestników przewidujemy medal, poczęstunek i dodatkowe atrakcje – według pozyskania od sponsorów. Komplet informacji w Biurze Zawodów.

Bieg Wilczka wystartuje o godzinie 12:00. Natomiast Bieg Wilka i Mardsz Wilka rozpoczną się o godzinie 13:00.

 

Patronat nad wydarzeniem objął nasz portal – SPORTOWIEC.INFO

 

Dodaj komentarz