AZS Koszalin powalczy w Kołobrzegu

080918_IMI_IMG_2658

I Memoriał Jerzego Olejniczaka był dla koszykarzy AZS niezwykle udany. Jednakże, nie spoczywamy na laurach i obieramy nowy cel, tym razem Kołobrzeg!


Koszalińscy kibice w ostatni weekend nie mieli powodów do narzekań na postawę swoich ulubieńców. Po pewnym zwycięstwie nad Energa Kotwicą Kołobrzeg, nasza drużyna w sobotnim finale odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem nad drużyną Trefla Sopot. Pierwsze miejsce w I Memoriale Jerzego Olejniczaka przypadło oczywiście naszej drużynie, zaś nagrodę MVP turnieju otrzymał Dragoslav Papic, który raz za razem dziurawił kosze naszych rywali.

Po satysfakcjonującej postawie w samym turnieju, podopieczni Dragana Nikolicia otrzymali jeden dzień zasłużonego odpoczynku. Jednakże, by dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu, Akademicy potrzebują rozegrać jeszcze kilkanaście gier kontrolnych. Po zajęciach taktyczno-siłowych, jakie miały miejsce już od poniedziałku rana, na horyzoncie naszego zespołu pojawił się nowy cel, turniej w Kołobrzegu. To właśnie w tym mieście, nasza drużyna odpowiednio w piątek i sobotę, rozegra dwa kontrolne spotkania. Trzymajcie za nas kciuki!

Plan turnieju w Kołobrzegu:

I – Piątek (14.09)

17:00 AZS Koszalin – STK Czarni Słupsk

18:45 Prezentacja drużyny Energa Kotwica Kołobrzeg

19:30 Energa Kotwica Kołobrzeg – Spójnia Stargard

II – Sobota (15.09)

11:00 Spójnia Stargard – AZS Koszalin

13:30 Energa Kotwica Kołobrzeg – STK Czarni Słupsk

źródło: AZS Koszalin