Bałtyk zremisował z Radunią Stężyca

Koszaliński Bałtyk zremisował 1:1 z Radunią Stężyca. Zespół z Koszalina wywalczył pierwszy punkt w sezonie. Bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Czenko.

Bałtyk prowadził niespodziewanie prowadził z faworyzowaną Radunią Stężyca. Po pierwszych 45 minutach było 1:0 dla zespołu Mariusza Lenartowicza. Jedyną bramkę w tej części gry w 33 minucie zdobył Michał Czenko. Po zmianie stron Paweł Wojowski w 54 minucie doprowadził do wyrównania. Wynik do końcowego gwizdka nie uległ już zmianie. Bałtyk remisuje 1:1 z Radunią Stęzyca, co trzeba zaliczyć jako sukces zespołu z Koszalina.

Radunia Stężyca przed rozpoczęciem sezonu zapowiadała walkę o awans. Bałtyk w rozpoczętym sezonie powalczy o utrzymanie, a może uda się powalczyć o coś więcej? Zobaczymy.

Po dwóch spotkaniach Radunia na swoim koncie ma 4 punkty, zaś Bałtyk 1 punkt.