RUNking: Nagradzanie wrześniowe

W czwartek 10 października odbyło się ostatnie w historii RUNkingu miesięczne nagradzanie, tym razem wręczyliśmy wyróżnienia najlepszym biegaczom września. Triumfatorami okazali się Piotr Gawron i Karolina Chorąży.

Piotr Gawron w minionym miesiącu był bezkonkurencyjny w Mistrzostwach Koszalina na 5 km oraz w Biegu Hobbitów. Natomiast Karolina Chorąży we wrześniu zajęła drugie miejsce w mistrzostwach Koszalina na 5 km, a także była druga w Biegu Hobbita.

Wśród panów drugie miejsce przypadło Rafałowi Majkowiczowi, który we wrześniu był szósty w mistrzostwa Koszalina na 5km, a także drugi podczas Biegu Hobbita. Podium zamknął Michał Rykiel, który w mistrzostwach Koszalina zajął ósmą lokatę, zaś w biegu Hobbita uplasował się na trzeciej pozycji.

W klasyfikacji pań mieliśmy okazję nagrodzić dwa drugie miejsca. Na drugiej lokacie uplasowały się Agnieszka Konkel i Sabina Sznyter. Pierwsza z pań triumfowała w mistrzostwach Koszalina na 5km, zaś druga była najszybsza w Biegu Hobbita.

Ostatnie w historii RUNkingu rozdanie miesięczne odbyło się w Poradnia dietetyczna Marta Pawelec, które mieści się przy ul. Modrzejewskiej 2/3 w Koszalinie (fb/ https://www.facebook.com/poradniadietetycznamartapawelec/ )

Ponadto przypominamy, że w listopadzie wystartuje trzeci sezon RUNkingu, zaś 13 grudnia w Hotel Trawa Sport odbędzie się uroczysta Gala Biegaczy