I liga: Gwardia Koszalin – SMS ZPRP Kwidzyn 34:21

Podopieczni Piotra Stasiuka odnieśli pewne zwycięstwo ligowe. Gwardia Koszalin pokonała SMS ZPRM Kwidzyn 34:21

Już pierwsza połowa ustawiła przebieg wydarzeń na parkiecie. Po 30 minutach koszalinianie prowadzili 20:12. Druga połowa, również układała się pod dyktando gospodarzy. Gwardia wygrywa w pełni zasłużenie 34:21.

W 10 kolejce I ligi koszalinianie zmierzą się 5 grudnia z SPR GKS Autoinwest Żukowo. Początek o godzinie 16:00.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole gości był Eryk Pstrąg z 4 celnymi rzutami. Dla Gwardi 7 celnych trafień zaliczył Dawid Szcześniak.