PGNiG Puchar Polski: Powalczą z Jarosławem

Młyny Stoisław Koszalin poznały rywalki w ćwierćfinale Pucharu Polski. Podopieczne Waldemara Szafulskiego zmierzą się z Eurobud JKS Jarosław. Spotkania 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski zaplanowano na 10 marca.

W trwającym sezonie PGNiG Superlidze kobiet koszalinianki z JKS-em mierzyły się już dwukrotnie. Pierwszy mecz Młyny Stoisław wygrały w rzutach karnych 5:3 (red. po 60 minutach był remis 24:24), a drugie starcie zawodniczki z Pomorza Środkowego wygrały już w regulaminowych 60 minutach – 22:18

O awans do najlepszej czwórki rozgrywek powalczą, również MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. z EKS Start Elbląg oraz KPR Gminy Kobierzyce z MKS Zagłębie Lubin. Od półfinałów rywalizację rozpocznie mistrz Polski – MKS Perła Lublin. Półfinały odbędą się 24 marca.