I liga: Przegrali z nowym liderem

Sobotę 10 kwietnia 2021 roku niezbyt miło będą wspominać piłkarze ręczni Gwardii Koszalin. Zespół Piotra Stasiuka we własnej hali przegrał z Warmią Energa Olsztyn 26:31.

Pierwsze minuty nie zapowiadały porażki. W ósmej minucie rywalizacji koszalinianie prowadzili 6:2 i wydawało się, że mają wszystko pod kontrolą. Niestety w 14 minucie było już 7:7. Gwardia do 25 minuty nie pozwoliła gościom wyjść na prowadzenie, ale gdy tym udało się przełamać gospodarzy już do końca pojedynku kontrolowali mecz. Do przerwy 14:11 dla Warmii Energi.

Po zmianie stron Gwardia nie zdołała odrobić strat i ostatecznie przegrała 26:31. Wygrana wywindowała Warmię Olsztyn na pozycję lidera pierwszej ligi. Koszalinianie są obecnie piątym zespołem lidze i trwający weekend tego nie zmieni.