III liga: Bez bramek na Fałata 34

Gwardia Koszalin zremisowała bezbramkowo z Pomorzaninem Toruń. Remis utrudnił obu zespołom walkę o utrzymanie. Obecnie strata do bezpiecznej dwunastej lokaty podopiecznych Łukasza Drożdżala wynosi sześć punktów.

W pierwszych fragmentach spotkania gospodarze starali się wykorzystać oślepiające bramkarza Pomorzanina słońce. Strzały z dystansu jednak nie przyniosły upragnionego prowadzenia. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły wyrównane widowisko.

Po zmianie stron nadal żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali na swoją korzyść. Gwardia miała swoje szanse, ale Adrian Pytlewski i Dawid Rybacki nie zdołali wpakować piłki do siatki. Ostatecznie żadna bramka w sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Fałata 34 nie padła.

Przed koszalińskim zespołem walka w okręgowym Pucharze Polski. W środę 28 kwietnia o 18:00 w Wiekowie Gwardia zmierzy się z miejscową Wiekowianką. Natomiast kolejny ligowy mecz koszalinianie rozegrają 1 maja, w Swarzędzu Gwardię gościć będzie Unia, która aktualnie z 28 punktami traci jeden punkt do zespołu Łukasza Drożdżala.

Zdjęcia / Fot. Aleks Fotografia