FINAŁY MPKK U-13 dzień 2

Mecz KSKK- UKS Trójka Żyrardów…napisać, że był to mega roller coster to nic nie napisać. Początek KSKK, druga kwarta Trójka i jej prowadzenie 38:27. Po zmianie stron znów zmiana frontu i pełna dominacja KSKK, dodam tylko, że tą kwartę koszalinianki wygrały 30:12.

Ostatnia odsłona to jedna z najlepszych kwart jakie oglądać można w koszykówce młodzieżowej. Częste zmiany prowadzenia, celne trójki, szybki kontry i walka o każdą piłkę- dość powiedzieć ze w pierwszych 2 minutach sędziowie odgwizdali 11 piłek spornych. O wyniku ostatecznie zdecydowały osobiste Elizy Janaczyk, która przy stanie 69:70 trafiła dwa wolne i na 4 sekundy przed końcem dołożyła jeden z dwóch wykonywanych. Druga „dziewiątka” (Eliza gra z numerem 9 i była najlepszą strzelczynią KSKK) najlepsza strzelczyni w zespole z Żyrardowa oddała jeszcze rzut ale był on po syrenie kończącej mecz. MVP spotkania została świetnie broniąca Weronika Ostaszewska