Gwardziści pokonują MKS Grudziądz

IMG_0486Szczypiorniści Gwardii Koszalin pokonali we własnej hali MKS Grudziądz 27:23. Była to trzecia ligowa wygrana w trwającym sezonie podopiecznych Piotra Stasiuka.

Już pierwsza połowa pokazała, że gospodarze zrobią wszystko, aby ponownie odnieść zwycięstwo. Po 30 minutach rywalizacji było 13:9 dla Gwardii. W drugiej odsłonie koszalinianie utrzymali wypracowaną przewagę.

Najskuteczniejszymi zawodnikami w zespole Gwardii byli Paweł Dzierżawski i Bartosz Tołłoczko po 6 trafień, kolejne cztery bramki dorzucił Marek Jakutowicz. W drużynie z Grudziądza najskuteczniejsi byli Mateusz Kostrzewa 7 bramek oraz Jacek Szwed i Mateusz Orłowski, którzy rzucili po 4 bramki.

Kolejny mecz Gwardia zagra 11 listopada o godzinie 18:30 na wyjeździe. Rywalem koszalinian będzie Stal Gorzów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”128″ gal_title=”I liga 2016/2017: Gwardia Koszalin – MKS Grudziądz”]