MKS bez litości rozbił AZS

IMG_7971Koszaliński AZS był zaledwie tłem dla lepiej dysponowanego MKS-u Dąbrowa Górnica. Podopieczni Dariusza Szczubiała zostali rozbici 56:79. Najlepszym strzelcem MKS-u był Bartłomiej Wołoszyn z 18 punktami. 13 punktów i 5 zbiórek dla gości zanotował Damian Jeszke.

Akademicy pierwsi wyszli na prowadzenie po punktach Damiana Jeszkę, ale gospodarze odpowiedzieli serią siedemnastu punktów z rzędu. Po pierwszych 10 minutach gry było już 21:8 dla Dąbrowy Górniczej.

Kolejna ćwiartka rozpoczęła się od zdobycia siedmniu punktów przez AZS. Koszalin starał się odrobić straty. Do przerwy przewaga MKS-u wynosiła dziesięć punktów – 38:28.

Po zmianie stron Dąbrowa Górnicza nie zamierzała rezygnować z powiększania przewagi. W trzeciej kwarcie przewaga gospodarzy powiększyła się do szesnastu punktów – 62:46.

Ostatnia ćwiartka rozpoczęła się od serii 11:0 i było już wiadomo, że AZS poniesie szóstą ligową porażkę w sezonie. Spotkanie zakończyło się wygraną MKS-u 79:56.