Gwardia przerwała czarną serię!

IMG_0228Gwardia Koszalin przerwała serię dwunastu porażek z rzędu. Przed własną publicznością zespół Piotra Stasiuka pokonał MKS Mazur Sierp 31:29. Najskuteczniejszym zawodnikiem koszalinian okazał się Bartosz Tołłoczko, który rzucił 8 bramek.

Pierwsze minuty rywalizacji były wyrównane. Następnie w 9 minucie po trafieniu Bartosza Tołłoczko gospodarze objęli prowadzenie 5:3. W kolejnych minutach goście starali się godonić koszalinian i w 19 minucie był remis 9:9. Następnie ponownie na prowadzenie wyszli podopieczni Piotra Stasiuka. Do przerwy Gwardia prowadziła 13:11.

W drugiej połowie pełni wiary we własne umiejętności gospodarze powiększali przewagę. W 43 minucie Gwardia miała już 7 bramek przewagi 22:15. Kolejne dziesięć minut to utrzymywanie przewagi przez Gwardię. W końcówce rywalizacji Mazur zdołał zmniejszyć rozmiary porażki. Spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Piotra Stasiuka 31:29.

Najbliższy mecz Gwardia zagra 24 marca na wyjeździe z zamykającym ligową tabelę MKS-em Grudziądz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”187″ gal_title=”I liga 2017/2018: Gwardia Koszalin – Mazur Sierpc”]