KRB: Nagrodziliśmy za październik!

20

Już po raz piąty spotkaliśmy się z najlepszymi biegaczami miesiąca, tym razem nagrodziliśmy biegaczy za znakomite wyniki w październiku. Po raz pierwszy szczęście uśmiechnęło się do dziewięciu osób, również pierwszy raz w historii Koszalińskiego Rankingu Biegaczy rozlosowaliśmy nagrody wśród osób, które uplasowały się na miejscach od 4 do 10! Wszystkich szczęśliwcom nagrodziliśmy.


Dzięki uprzejmości „Odnovit Centrum Zdrowia i Urody” mogliśmy spotkać się w siedzibie wspomnianej firmy przy ul. Morskiej 109a w Koszalinie. Najlepszym biegaczem października w Koszalińskim Rankingu okazał się Adrian Kępka, wśród kobiet triumfowała Agnieszka Konkel, która od czerwca nie schodzi z podium!

Drugie miejsce wśród kobiet podzieliły między sobą Julita Pełechana, Hanna Krauze i Magdalena Kończak. Drugie miejsce u panów przypadło Arkadiuszowi Siadakowi. Najniższy stopień podium w kategorii mężczyzn zajęli Norbert Borzęcki, Rafał Widoniak i Mateusz Witkowski.

Po rozdaniu nagród wyżej wymienionym przyszedł czas na pierwsze w historii losowanie wśród osób, które w październiku uplasowały się na miejscach od 4 do 10. Szczęście uśmiechnęło się do Agnieszki Kęsik i Martyny Chodor.

Warto wspomnieć, że po raz pierwszy mieliśmy problem, ponieważ nie udało się nam sfotografować wszystkich nagrodzonych podczas biegu. Z pomocą przyszedł Adam Kaźmierski Fotografia, za co ogromne dzięki!

Wspierają nas: ATOM webski sklep TAGER Eksperci Finansowi „Odnovit Centrum Zdrowia i Urody” Pro-Cosmetica Karolina Włodarczyk – Podolog Koszalin OrthoFoot Agnieszka Ochim 100SIO.pl IQ consulting Pracownia Lodów POD BRAMĄ Herkules Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Centrum Rekreacji FORMA Koszalin Centrum Pomorza Aleks Fotografia SupleManiac Fitmeat Arek Arni Demidowicz Przemysław Majewski

Gratulujemy raz jeszcze.

 

Zdjęcia / fot. Aleks

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 IMG_0637 IMG_0638

IMG_0636