4 Gala Biegaczy RUNking zbliża się WIELKIMI krokami.

Już 11 grudnia odbędzie się jedyna na Pomorzu Środkowym Gala Biegaczy RUNking 2021, która będzie miała niesamowitą oprawę.

Wydarzenie powstało, aby integrować biegaczy z Koszalina i okolic. Jest to spotkanie wszystkich biegaczy. Nie ważne jak szybko biegasz, nieważne czy zdobywasz punkty, nieważne czy biegasz na zawodach. Chcemy, aby było to wydarzenie dla każdego wielbiciela biegania, a także fanów wszystkich biegaczy. Tak, więc jest to impreza praktycznie dla każdego.


Artur Rutkowski pomysłodawca wydarzenia


Wydarzenie rozpocznie się od niesamowitego występu w wykonaniu znakomitych tancerzy ze Studia Tańca Pasja, następnie nagrodzimy zawodników i zawodniczki z miejsc 6-10 – IV sezonu RUNkingu. Po czym druga grupa tancerzy z koszalińskiej Pasji pojawi się na scenie. Kolejnym punktem programu będzie nagrodzenie zawodników i zawodniczki z miejsc 1-5. Po czym występ tancerzy z Pasji zakończy wydarzenie w sianowskim kinie „Zorza”. Pierwsza część wydarzenia 4 Gala Biegaczy RUNking rozpocznie się o godzinie 14:00.

Kolejnym punktem będzie AFTER Party, które rozpocznie symboliczną lampką szampana. Nastepnie uczestnicy imprezy będą mieli okazję skosztować przepysznych dań, które przygotuje sianowski Rutikal (wkrótce podamy dokładne MENU). Zapewniamy, że nie zabraknie jedzenia dla osób, które uwielbiają mięso, a także dla wegetarian. Następnie na parkiet zaprosi was DJ z Faktoria Imprez, który oprócz serwowania niesamowitych muzycznych dań przygotuje dla was kilka ciekawych zabaw.

Punktualnie o 20:00 rozpocznie się po raz pierwszy w historii RUNkingu Quiz z nagrodami. Wśród nagród m.in. Główną Nagrodą będzie 3-dniowy POBYT W BUŁGARII dla dwóch osób od Tomasz Bieńkowski – biznes,
Ponadto:
– Miesięczny karnet na siłownie od Strefa 3L – więcej niż trening
– Masaż u Tomek Marczak
– Tygodniowa dieta od Diety od Brokuła
– kubki RUNkingowe
– Pakiet startowy na cztery starty na Sianowska 5
– Wejściówka na V GALĘ BIEGACZY RUNking 2022.


Jednak to nie wszystkie niespodzianki, które dla was przygotowaliśmy w sianowskim Domu Gościnnym Rutikal. After Party wydarzenia 4 Gala Biegaczy RUNking rozpocznie się o godzinie 16:30. Wejściówki na After Party dostępne są pod linkiem: https://zrzutka.pl/73xjvy.

Uwaga! Wejściówki do nabycia tylko do 27 LISTOPADA 2021