Orzechowski przed Kozakiem i Bednarzem w Kłosie

IMG_0993Piękna aura towarzyszyła biegaczom na trasie Pierwszych Przełajowych Mistrzostw Sianowa. W Kłosie rywalizację wygrał Kamil Orzechowski, przed Arkadiuszem Kozakiem i Pawłem Bednarzem. Wśród pań triumfowała Izabela Frontczak. W biegu wzięło udział 140 biegaczy. Zawody zaliczane były do prowadzonego przez nasz portal Koszalińskiego Rankingu Biegaczy.


Przed rywalizacją wydawało się, że ponownie na najwyższym stopniu podium stanie Paweł Bednarz. Jednak, tym razem Kamil Orzechowski wziął srogi rewanż za ostatnie porażki i odniósł pewne zwycięstwo. Jednocześnie Orzechowski odrobił do Bednarza 40 punktów w naszym rankingu.

Orzechowski wygrał z czasem 17’17”, drugie miejsce zajął Arkadiusz Kozak z czasem 17’24”, a dopiero trzeci z czasem 17’37” linię mety przekroczył Paweł Bednarz.

Klasyfikację kobiet wygrała Izabela Frontczak z czasem 21’36”, druga na mecie Ewelina Szabla uzyskała czas 21’48”, a podium uzupełniła Martyna Chodor z czasem 22’29”.

Kolejna okazja do ścigania już we wtorek 4 kwietnia, kiedy o 19:00 wystartuje druga runda Koszalińskiej Mili Wiosennej. Start i meta na Wodnej Dolinie w Koszalinie. Natomiast już 1 maja w Sianowie odbędzie się I bieg Asterixa na dystansach 12km, 6km oraz 3km. Rywalizacja oczywiście z przeszkodami.

Galeria zdjęć

« 1 z 2 »