Stebelski i Konkel najlepsi we wrześniu

ranking-biegaczy

Kolejny miesiąc zmagań w Koszalińskim Rankingu Biegaczy za nami. We wrześniu najwięcej punktów zdobyli Agnieszka Konkel i Jasiek Stebelski.

Fantastyczny miesiąc ma za sobą Agnieszka Konkel, która wygrała we wrześniu trzy biegi, a podczas Mistrzostw Koszalina w biegu na 5 km pobiła swoją życiówkę, jednocześnie po raz pierwszy w życiu złamała 20 minut. Drugą lokatę wśród kobiet wywalczyła Sabina Sznyter, której wysoka forma pozwoliła awansować do pierwszej dziesiątki rocznego rankingu. Ponownie miejsce w pierwszej trójce zajęła Karolina Chorąży.

Niezwykle ciekawie było w klasyfikacji panów. Jasiek Stebelski w każdym biegu gdzie startował stawał na podium. Ponownie w pierwszej trójce znalazł się Adrian Kępka. Na podium debiutuje natomiast Rafał Nakonieczny.

Tym razem nagrodzimy zawodników w czwartek 27 września o godzinie 19:00 w Suplemaniac. Już teraz dziękujemy za gościnnę.