Orzechowski nowym liderem rankingu

IMG_2526W środę 3 maja na terenie Góry Chełmskiej odbył się Bieg Górski. Biegacze mieli do pokonania dystans 5 km.  Zawody były podzielone na zmagania indywidualne i drużynowe. Na starcie stanęli ponad 130 uczestników ruszyło na bardzo trudną trasę na stromych fragmentach Góry Chełmskiej.
Zawodnicy musieli zmierzyć się z kilkoma stromymi górami. Dla niektórych już samo ukończenie biegu było dużym sukcesem. W biegu indywidualnym triumfował Kamil Orzechowski z TKKF Koszalin, przed Jerzym Kulczykiem i Ryszardem Zaborskim (KTTKF) wśród mężczyzn, a wśród kobiet najlepszą okazała się Kamila Łagutko, przed Izabelą Maj-Dziubańską i Eweliną Szablą.

W zmaganiach drużynowych triumfowali: drużyna mieszana – TKKF IV Koszalin, drużyna męska – Połczyn Zdrój Biega i drużyna kobieca – Kołobrzeg Biega.

W wynikach drużynowych znajdziemy też wyniki z uwzględnieniem czasów zawodników startujących indywidualnie i drużynowo. W tej klasyfikacji najlepszy okazał się Arkadiusz Kozak (TKKF Koszalin).

Wyniki indywidualne
Wyniki drużynowe

Zawody były zaliczane do Koszalińskiego Rankingu Biegaczy, w którym doszło do sporej zmiany na czele klasyfikacji mężczyzn. Nowym liderem został Kamil Orzechowski.

Pełny ranking

 

Film z biegu


Galeria zdjęć