Koszaliński Ranking Biegaczy

ranking-biegaczy

Wprowadzamy pierwszy w Koszalinie ranking biegaczy. Pierwszymi zawodami wliczającymi do klasyfikacji były zawody, które odbyły się ostatniego dnia roku 2016- Bieg Sylwestrowy. Z każdych zawodów do rankingu zaliczać będziemy najszybszych 30 zawodników.

Każdy z zawodników przez cały rok będzie zdobywać cenne punkty do klasyfikacji, a na koniec każdego miesiąca będziemy poznawać najszybszych biegaczy w mieście. Następnie na koniec roku 2017 poznamy najlepszego zawodnika w całym roku.

Biegacze zdobyć będą punkty jedynie na zawodach, które odbywają się w Koszalinie i najbliższej okolicy (m.in. Sianów, Sławno, Manowo, Karlino, Białogard itd.). Na początku każdego miesiąca będziemy podawać zawody, które liczyć się będą do punktacji.

Najlepszy zawodnik pojedynczego konkursu będzie zdobywał do rankingu, aż 100 puntów, drugi na mecie biegacz do klasyfikacji zdobędzie 80 punktów, zamykający podium 60, czwarty 50, piąty 45 itd…

Jednocześnie prowadzona będzie klasyfikacja kobiet, gdzie będziemy do rankingu zaliczać będziemy 10 najszybszych kobiet. Punktacja wśród kobiet wyglądać będzie następująco – pierwsze miejsce 100 puntów, drugie 80 puntów, trzecie 60, czwarte 50, piąte 40, szóste 30, siódme 20, ósme 10, dziewiąte 5 i dziesiąte 1.

Ranking mężczyzn (Ostatni Bieg 4 czerwca IV Dycha Nad Regą – 10 km – Świdwin, Kolejny Bieg 10 czerwca Bieg Politechniki Koszalińskiej – 10km, 5km)

1
2
3
Kamil Orzechowski (Radom/Koszalin)
Paweł Bednarz (Nacław/Koszalin)
Arkadiusz Kozak (Bonin)
954
880
660
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
29
31
31
33
34
35
36
36
Dawid Jaźwiński (Koszalin)
Paweł Szewczuk (Rosnowo)
Piotr Gawron (Borowy Młyn)
Arkadiusz Szulc (Koszalin)
Robert Kościelniak (Koszalin)
Mateusz Witkowski (Koszalin)
Krzysztof Musiał (Koszalin)
Ryszard Rutkowski (Sianów)
Wojciech Szamrej (Koszalin)
Krystian Sobstel (Koszalin)
Jan Zwoliński (Koszalin)
Szymon Polak (Koszalin)
Rafał Zagajewski (Malechowo)
Adrian Kępka (Darłowo/Wiekowo)
Cezary Famulski (Rosnowo)
Stanisław Siwik (Koszalin)
Marcin Sitowski (Koszalin)
Dariusz Iwaniec (Sierakowo)
Jerzy Kulczyk (Tychowo)
Łukasz Wirkus (Lipnica)
Przemek Kurkul (Pałówko)
Mirosław Golecki (Rosnowo)
Dawid Kułakowski (Koszalin)
Jan Zelek (Koszalin)
Wiesław Jarosz (Koszalin)
Dariusz Guzowski (Cetyń)
Kryspin Garski (Bytów)
Paweł Kozak (Bonin)
Jakub Went (Kępa Słupska)
Damian Wójcik (Darłowo)
Sebastian Rybaczek (Rosnowo)
Maciej Rudnikowski (Darłowo)
Paweł Kalkowski (Koszalin)
Ryszard Zaborski (Koszalin)
Konrad Leśniewski (Postomino)
Miłosz Szkołuda (Koszalin/Polanów)
491
460
370
356
353
280
262
242
237
236
222
221
220
220
206
196
189
181
180
180
179
178
154
154
151
150
144
140
140
140
136
136
130
130
120
120
38
39
40
40
40
40
44
44
46
47
48
49
49
51
52
52
52
Rafał Kamieniecki (Ustka)
Adrian Stachowiak (Kołobrzeg)
Jakub Michalski (Koszalin)
Zbigniew Kaszewski (Bytów)
Wojciech Piwowarczyk (Pyrzyce)
Piotr Chmiel (Mostki)
Waldek Hibner (Koszalin)
Sebastian Beszterda (Koszalin)
Krzysztof Wilczewski (Tychowo)
Adrian Kępka (Darłowo/Wiekowo)
Janusz Bartkowiak (Połczyn Zdrój)
Piotr Baranowski (Koszalin)
Jacek Moszyński (Koszalin)
Mariusz Wilczewski (Sławno)
Jarosław Chołuj Koszalin)
Artur Rutkowski (Sianów)
Piotr Kamyk (Koszalin)
Artur Zdrowiecki (Koszalin)
Grzegorz Braun (Gryfice)
Tomasz Micerski (Koszalin)
Norbert Borzęcki (Koszalin)
Thoralf Berg (Schwedter, Niemcy)
Bartosz Miłaszewski (Oborniki)
Jarosław Bonisławski (Sławno)
Jacek Czapliński (Koszalin)
115
110
108
100
100
100
100
98
98
97
96
93
92
87
84
84
83
82
81
81
80
80
80
80
80
Eugeniusz Grzesik (Koszalin)
Bartosz Sajko (Darłowo)
Paweł Weber (Koszalin)
Grzegorz Emilit (Karlino)
Robert Burda (Koszalin/Gdańsk)
Łukasz Gliszczyński (Bytów)
Łukasz Goliński (Świdwin)
Marcin Pakulski (Koszalin)
Sylwester Szymański (Szczecinek)
Wojciech Ustianowski (Koszalin)
Adam Mickiewicz (Mrzeżyno)
Tadeusz Wojdasiewicz (Kępce)
Norbert Górny (Rosnowo)
Krzysztof Wilkowski (Koszalin)
Marcin Śnieżko (Koszalin)
Mateusz Hering (Bytów)
Piotr Pobłocki (Lębork)
Tomasz Żmuda (Kołobrzeg)
Andrzej Kuśmider (Czaplinek)
Krzysztof Rudnik (Kępa Słupska)
Igor Kisieliński (Koszalin)
Wojciech Zboiński (Koszalin)
Piotr Kamelski (Sławno)
Grzegorz Szymajda (Koszalin)
Michał Michalak
Jacek Wróblewski (Koszalin)
Przemysław Wołczek (Strzegom)
Damain Kraus (Gryfice)
Bartosz Tatys (Świdwin)
Wojciech Uznański (Kołobrzeg)
Marcin Rakoczy (Gdynia)
Michał Przewłocki (Koszalin)
Piotr Mosiołek (Koszalin)
79
76
76
76
75
75
75
74
74
72
72
68
68
68
66
60
60
60
60
60
57
54
54
53
52
51
50
50
50
50
50
48
47
Hector Rubio (Madryt)
Marcin Czerniewski (Słupsk)
Błażej Krukowski (Sławno)
Tomasz Kaczmarek (Gryfice)
Bohdan Tułacz (Kalisz)
Tomasz Chawawko
Dariusz Ziomek (Koszalin)
Bartłomiej Bartosiński (Koszalin)
Marek Gołdyn (Koszalin)
Dawid Lublewski (Koszalin)
Jan Kurkul (Postomino)
45
45
45
45
45
45
43
42
41
41
41
Daniel Strzelecki (Bolesławiec)
Jan Rybaczyk (Darłowo)
40
40
Krzysztof Puścian (Manowo)
Maciej Stencel (Czarna Dąbrówka)
Dawid Durman (Darłowo)
Eryk Witkiewicz (Białogard)
Zbigniew Zatorski (Kołobrzeg)
40
39
39
39
38
Jacek Wojciechowicz (Koszalin)
Ireneusz Rogoża (Koszalin)
37
37
Jarosław Perczyński (Rosnowo)
Dariusz Filipowski (Szczecin)
Stefan Major (Żarki)
Piotr Waszkiewicz (Koszalin)
36
36
36
36
Piotr Pancewicz (Darłowo)
Dariusz Jarosz (Sucha Koszalińska)
Grzegorz Antosik (Postomino)
35
34
34
Ryszard Osiński
Przemysław Barański (Trzebiatów)
Dariusz Siok (Koszalin)
Jacek Wojciechowski (Koszalin)
Daniel Grodzicki (Kołoząb)
Jerzy Słobodzian (Dzierżoniów)
Rafał Ryśkiewicz (Koszalin)
32
32
32
32
32
32
32
Sławomir Wierzejski (Bytów)
Maciej Sokołowski (Koszalin)
Dariusz Moksa (Sianów)
Paweł Majchrzak (Karlino)
Sławomir Krakowiak (Koszalin)
Zbigniew Młynarczyk (Słupsk)
32
32
33
31
30
30
Patryk Jakubek (Bytów)
Łukasz Konkel (Koszalin)
Grzegorz Michalik (Częstochowa)
Jakub Beszterda (Koszalin)
Artur Karcz (Mrzeżyno)
Radosław Rokosz (Koszalin)
29
29
29
28
28
28
 Łukasz Jagielski (Bray) 26
Jakub Kamiński (Gryfice)
Robert Kopcewicz
Edward Ferdyczkowski (Strzegom)
Bartosz Teska (Koszalin)
Rafał Nakonieczny (Koszalin)
Piotr Zukal (Koszalin)
26
26
26
26
26
26
Marcin Rodziewicz (Poznań)
Radosław Raszpla (Koszalin)
25
25
Witorld Mierzwa (Darłowo)
Tomasz Bemowicz (Świdwin)
Stanisław Kryczka (Miastko)
Łukasz Gostkowski (Bytów)
Bartosz Jamniak (Miastko)
Grzegorz Dziubański (Pyskowice)
24
24
24
24
24
24
Marcel Radzimski (Świemino)
Adam Biedrzycki (Stary Borek)
23
22
Sławomir Bronk (Bytów) 21
Ryszard Uznański (Kołobrzeg)
Mariusz Dziębowski (Koszalin)
Piotr Kaźmierczak (Siemyśl)
Ireneusz Gaweł (Połczyn Zdrój)
Tomasz Kukieła (Koszalin)
Wojciech Buczkowski (Piersko)
Andrzej Biedrzycki (Stary Borek)
20
20
20
20
20
20
20
Emiliusz Mazur (Darłowo)
Krzysztof Rajner (Koszalin)
19
19
Jacek Gierlach (Słupsk)
Marcin Gałka (trzebiatów)
Rafał Gotowała (Koszalin)
Janusz Szczepanek (Jastrzębie-Zdrój)
Grzegorz Prędki (Postomino)
Arkadiusz Herman (Słupsk)
Tadeusz Goźliński (Świdwin)
18
18
18
18
18
18
18
Sławomir Goźliński (Klępczewo)
Janek Kurkul (Pałówko)
Rafał Kajkowski (Koszalin)
André Pohlmann (Niemcy, Schwedter)
Karol Dołgowski (Czarne)
Radosław Mosek (Rosnowo)
Sebastian Krawczyk (Darłowo)
Jan Grygorcewicz (Police)
17
17
17
17
17
17
17
17
Marcin Marciniak (Poznań)
Robert Siemiatowski (Darłowo)
Dawid Mróz (Chojnice)
Łukasz Wojtalik (Połczyn Zdrój)
Damian Wójcik (Darłowo)
Marek Lubczyński (Łobez)
16
16
16
16
16
16
Krzysztof Depta
Sylwester Korzeniowski  (Świelino)
Łukasz Majchrzak (Ustka)
Wojciech Ustanowski (Koszalin)
Jan Bartosz (Koszalin)
Krzysztof Różański (Wapnica)
15
15
15
15
15
15
Mateusz Krawczyk (Łabędzie)
Sławomir Jankowski (Bytów)
Konrad Jarosz (Koszalin)
Jacek Rumianek (Świelino)
Damian Sobczyk (Postomino)
Marek Pec (Koszalin)
Tomasz Małkowski (Gdańsk)
Krystian Buczko (Koszalin)
Grzegorz Wawrzyn (Koszalin)
Tomasz Miotk (Koszalin)
Burkhardt Burmeister (Niemcy, Schwedter)
14
14
14
14
14
14
14
14
14
14
14
Michał Klimowicz (Warszawa)
Michał Szymczak (Szczecin)
Stanisław Menzel (Śrem)
Daniel Bończyk (Biesiekierz)
Henryk Chudy (Sławsko)
Rafał Grochowalski (Świdwin)
13
13
13
13
13
13
Per Arvid HØYUM (Bergen, Norwegia)
Dawid Żeromski (Koszalin)
Piotr Pękała (Koszalin)
Łukasz Wojtalik (Połczyn Zdrój)
Krzysztof Dudek (Jarosław)F
Tomasz Kilar (Koszalin)
Bartosz Róg (Sławno)
Mateusz Więcław (Łobez)
12
12
12
12
12
12
12
12
Ryszard Grzelak (Bartkowo)
Paweł Czarski
Marcin Pstrągowski (Koszalin)
Ryszard Dęga (Ustka)
Kamil Nagorek (Słupsk)
Denis Gostomski (Koszalin)
Tomasz Molesztak (Koszalin)
Ryszard Marut (Ciechanów)
Dariusz Majchrzak (Ustka)
Mariusz Michno (Koszalin)
Zbigniew Nadkierniczy (Węgorzewo)
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
Piotr Kędziora (Koszalin)
Krzysztof Ostrowski (Koszalin)
Wojciech Naworyta (Kraków)
Wojciech Kosiński (Koszalin)
Dariusz Dzieszuk
Jan Seewald (Koszalin)
Marcin Biernat (Sławno)
Piotr Szymański (Połczyn Zdrój)
Detlef Bersch (Niemcy, Schwedter)
10
10
10
10
10
10
10
10
10
Eugeniusz Grzesik (Koszalin)
Krystian Downar (Koszalin)
Mariusz Dudzik (Tomaszów Mazowiecki)
Dariusz Kopczewski (Koszalin)
Piotr Metera (Darłowo)
Wojtek Smagowski (Rąbino)
Jan Miszczyk (Koszalin)
9
9
9
9
9
9
9
Adrian Świderski (Warszawa)
Wojciech Zalewski (Koszalin)
Marcin Leszczyński
Tomasz Krawczyk
Przemysław Wegner (Ustka)
Aleksander Stage (Niemcy, Schwedter)
Dariusz Tołkin (Połczyn Zdrój)
8
8
8
8
8
8
8
Robert Bajgert
Marian Ostrowski (Złocieniec)
Piotr Jasieniecki (Koszalin)
Wojciech Izydorek (Września)
Henryk Telesiewicz
Jakub Jarosz (Sucha Koszalińska)
Szymon Korab (Kępice)
Krzysztof Adamelak (Darłowo)
Tomasz Bogacki (Koszalin)
7
7
7
7
7
7
7
7
7
Paweł Andrzejewicz (Żary)
Wojciech Weinar (Świdwin)
Alek Zatorski (Kołobrzeg)
Sławomir Kroczyński (Kołobrzeg)
Mateusz Ragoza (Zielin)
Krzysztof Biedrzycki (Kołobrzeg)
Grzegorz Laskowski (Parnowo)
Łukasz Wielgat (Postomino)
Marcin Ciupa (Koszalin)
6
6
6
6
6
6
6
6
6
Artur Struś (Postomino)
Krzysztof Baran (Złocieniec)
Bartosz Musiał (Koszalin)
Wojciech Ziółkowski (Okonek)
Piotr Grzybowski (Szczeglino)
Tomasz Kosecki (Koszalin)
Waldemar Kozłowiecki (Koszalin)
Bogusław Chamielec (Lubin)
Grzegorz Pawłowski (Poznań)
5
5
5
5
5
5
5
5
5
Kasiek Stebelski
Maks Klekociuk (Darłowo)
Andrzej Protasewicz (Sławno)
Waldemar Szycik (Grajewo)
Zygmunt Karnicki (Koszalin)
Piotr Szamrej (Koszalin)
4
4
4
4
4
4
Piotr Wujtiuk (Koszalin)
Krzysztof Rajner (Koszalin)
Zbigniew Kapuściński (Szczecin)
Damian Kocieniewski (Postomino)
Rafał Bocheński (Kraków)
Damian Roszkowski (Słupsk)
Krzysztof Olczak (Sianów)
Piotr Gawron (Bytów, M40)
Dominik Jaźwiński (Koszalin)
Krzysztof Krupiński (Koszalin)
Krzysztof Pyrek (Wałcz)
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
Adam Rudziński (Koszalin)
Piotr Kazimierczak (Kołobrzeg)
Paweł Frankowski (Koszalin)
Maik Stendera (Schwedt, Niemcy)
Adam Lewandowski (Darłowo)
Przemysław Cichocki (Pielgrzymowice)
Radosław Osipik
Krzysztof Juszczak
Karol Drzemianko (Krosnowo)
Robert Koncerewicz (Złocieniec)
Jakub Zukal (Koszalin)
Paweł Wielgus (Okonek)
Tomasz Bieńkowski (Koszalin)
Jakub Wierzbicki (Świdwin)
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
Grzegorz Deren (Świdwin)
Norbert Szałacha (Darłowo)
Zdzisław Heller (Koszalin)
Oskar Kordecki (Koszalin)
Szymon Osipik
Grzegorz Kuprewicz (Koszalin)
Jarek Matczak (Bolesławiec)
Paweł Zięba (Koszalin)
Zdzisław Kasperowicz (Słupsk)
Przemysław Manikowski (Borzytuchom)
Michał Balicki (Bonin)
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

 

Ranking Kobiet (Ostatni Bieg 4 czerwca IV Dycha Nad Regą – 10 km – Świdwin, Kolejny Bieg 10 czerwca Bieg Politechniki Koszalińskiej – 10km, 5km)

1
2
3
4
5
6
7
7
9
9
11
12
13
13
15
16
17
18
19
20
21
21
21
21
25
26
27
28
28
28
28
28
28
34
35
36
36
36
36
36
36
36
42
43
43
43
43
46
46
46
46
46
46
46
46
46
55
55
55
55
55
55
55
55
63
63
63
63
63
63
69
70
71
71
71
71
71
71
71
71
71
71
71
71
83
83
83
83
83
83
83
90
91
91
91
91
91
91
91
91
91
91
91
91
91
91
Agnieszka Konkel (Koszalin)
Ewelina Szabla (Miastko)
Martyna Chodor (Koszalin)
Izabela Chodor (Gorzebądź)
Katarzyna Kulczyk (Sławsko)
Anna Konieczna (Koszalin)
Kamila Łagutko (Darłowo)
Agnieszka Pasieka (Świdwin)
Izabela Frontczak (Szczecinek)
Antonina Rychter (Szczecinek)
Małgorzata Krzewińska (Koszalin)
Aneta Grabowska-Lesisz (Koszalin)
Monika Nieckarz (Sławno)
Magda Witkiewicz (Białogard)
Wioletta Murawska (Police)
Julita Pełechata (Koszalin)
Alicja Dąbrowska (Sianów)
Natalia Bentkowska (Koszalin)
Julia Szubert(Kołobrzeg/Ustronie M)
Marta Mędel (Koszalin)
Martyna Dziwisińska
Ewa Huryń (Szczecin)
Anna Hrycyk (Kołobrzeg)
Ewelina Paprocka (Obliwice)
Anna Orzeł (Koszalin)
Lucyna Bogacka (Koszalin)
Małgorzata Ziółkowska (Koszalin)
Karolina Dziadkiewicz (Opole)
Grażyna Antosik
Kamila Werner (Szczecinek)
Małgorzata Duszyńska (KOszalin)
Karolina Sadowska (Koszalin)
Izabela Maj-Dziubańska (Gliwice)
Daria Borkowska-Kowalczyk (Sianów)
Magdalena Hałajko (Koszalin)
Małgorzata Włodarkiewicz (Wa-wa)
Małgorzata Burska
Barbara Mazurek (Koszalin)
Emilia Radziwon (Koszalin)
Elżbieta Romej (Różnowo)
Renata Gołuńska (Miastko)
Joanna Piętko (Koszalin)
Joanna Gapska (Bytów)
Ewa Brzostowska (Postomino)
Monika Fiłonowicz (Szczecinek)
Agnieszka Walczak (Koszalin)
Anna Możejko (Koszalin)
Emila Janicka (Szczecin)
Zuzanna Głombiowska (Gdynia)
Sara Kośla (Suchorze)
Liliana Pardej (Dunowo)
Agnieszka Klimas (Gryfice)
Anna Osińska (Malbork)
Grażyna Wódczak
Justyna Fedyczkowska (Strzegom)
Aleksandra Miszewska (Bytów)
Małgorzata Kasprowicz (Słupsk)
Katarzyna Merda (Miastko)
Joanna Dymecka (Szczecinek)
Agnieszka Magusiak (Bydgoszcz)
Magdalena Wiśniewska (Drawsko Pomorskie)
Katarzyna Kosecka (Kołobrzeg)
Katarzyna Tarnionek (Darłowo)
Magda Jędraszko (Miastko)
Apolonia Rąp (Koszalin)
Aneta Pełka (Tomaszów Mazowiecki)
Danuta Bienosz (Gdańsk)
Bożena Pobłocka (Lębork)
Bożena Pawlik (Świdwin)
Danuta Roganowska (Koszalin)
Dorota Wojtkiewicz-Bąkowska (Koszalin)
Katarzyna Domitrz (Darłowo)
Magdalena Mrugalska (Koszalin)
Monika Kumosz (Osiecznica)
Sylwia Szultka (Koszalin)
Yulia Shitefan (Białogard)
Sylwia Waniga (Koszalin)
Weronika Cyrklewicz (Koszalin)
Marta Hawryluk (Reda)
Sylwia Kosecka (Koszalin)
Krystyna Plath-Koperska (Sławno)
Renata Gołuńska (Miastko)
Agata Wojciechowska (Kołobrzeg)
Barbara Kurcz (Koszalin)
Katarzyna Otaka (Szczecin)
Natalia Jarosik (Manowo)
Agnieszka Storczyk-Rak (Szczecinek)
Magdalena Górna (Rosnowo)
Anna Lewandowska (Świdwin)
Ewelina Pawlak (Koszalin)
Agnieszka von Bardeleben
Edyta Stec (Koszalin)
Kamila Krysa-Kosztyło (Kraków)
Renata Litwinowicz (Kołobrzeg)
Magdalena Żelechowska (Koszalin)
Apolonia Bidas (Stargard)
Agnieszka Szymańska
Anna Rutkowska (Wałcz)
Magdalena Tworska (Sianów)
Aleksandra Zukal (Koszalin)
Aleksandra Mejer (Rosnowo)
Małgorzata Malijonis (Reda)
Ewelina Zawierowska (Bydgoszcz)
Bożena Andruszkiewicz (Szczecinek)
Alicja Wosztyl (Koszalin)
Justyna Pańczyk (Koszalin)
1500
931
810
541
335
210
200
200
180
180
175
170
166
160
150
150
141
111
110
101
100
100
100
100
95
90
85
80
80
80
80
80
80
71
70
60
60
60
60
60
60
60
55
50
50
50
50
40
40
40
40
40
40
40
40
40
30
30
30
30
30
30
30
30
21
20
20
20
20
20
15
11
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
5
5
5

5
5
5
5
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Poniżej pokazujemy jak będzie wyglądać punktacja z każdych zawodów.

 

Ranking mężczyzn

1.
  100
2.   80
3,   60
4,   50
5.
  45
6.   40
7.   36
8.
  32
9.
  29
10.   26
11.   24
12.
  20
13.
  18
14,   17
15,   16
16.
  15
17.   14
18.   13
19.
  12
20.
  11
21.   10
22.   9
23.
  8
24.   7
25,   6
26   5
27.
  4
28.   3
29.   2
30.
  1
     
     
     

Ranking Kobiet

1. 100
2. 80
3, 60
4, 50
5.
40
6. 30
7. 20
8. 10
9. 5
10. 1